Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Magyar hangok.

Létrehozva: 2012. október 18. Létrehozta: n1ven Kategória: FIFA 3 hozzászólás

Üdv!
Egy olyan problémám volna, hogy hiába állítom át kezdésnél angolra (még indítás előtt a launch panelen), és játékon belül is a nyelvet, a kommentátor még mindig magyar. Ezzel lenne a gondom, rettentően idegesítenek a butyuta megszólalások néhány mozzanatnál, máskor meg percekig síri csend.
Az options-ön belül nem tudok kommentátori nyelvet állítani, magyarra van álíltva, de nem tudok hozzá nyúlni.
A válaszokat előre is köszönöm: n1ven.

F3RI 2012. október 20. 5 hozzászólás 11896.
Válasz n1ven #2. hozzászólására
Köszi a választ. Ezzel az az egy probléma van, hogy én csak a cd kulcsot vettem meg, a digitális változatot. Nem jár hozzá dvd, csak letölthettem az Origin-ről, és egyből magyarral kezdte. :)
Szerintem ha rákeresel google-ben vagy valamelyik torrent oldalon megtalálod a szükséges fájlokat :)
n1ven 2012. október 19. 466 hozzászólás 837.
Válasz F3RI #1. hozzászólására
Helló!

A dvd-n van egy fifa13 nevű .zip tömörített mappa. Azon belül "game" mappa és innen kellene az eng_ kezdetű fájlokat átmásolni a feltelepített game könyvtárba. (Elvileg 4 db fájl).

Ha megvan a játékon belüli beállításoknál ki lehet majd választani az angol kommentátort.
Köszi a választ. Ezzel az az egy probléma van, hogy én csak a cd kulcsot vettem meg, a digitális változatot. Nem jár hozzá dvd, csak letölthettem az Origin-ről, és egyből magyarral kezdte. :)
F3RI 2012. október 18. 5 hozzászólás 11896.
Helló!

A dvd-n van egy fifa13 nevű .zip tömörített mappa. Azon belül "game" mappa és innen kellene az eng_ kezdetű fájlokat átmásolni a feltelepített game könyvtárba. (Elvileg 4 db fájl).

Ha megvan a játékon belüli beállításoknál ki lehet majd választani az angol kommentátort.
Chat RSS